Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ярмарок вакансій

«Кар’єра у великому місті»

 

У Каразінському університеті відбувся традиційний Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті», який цього разу зібрав понад 60 провідних компаній Харкова та України, зокрема преміум-роботодавця NIX Solutions та генеральних роботодавців: Huawei Ukraine, Softserve Kharkiv, ZONE 3000, JTI Careers Ukraine, TeamDev – Software Development, Nowy Styl Group Ukraine, Philip Morris International. Серед представлених роботодавців були як всесвітньо відомі аутсорсингові компанії, так і українські організації, які змогли вийти на міжнародний ринок: Nowy Styl Group Ukraine, skyeng, Нова пошта, Воля, Клуб сімейного дозвілля, Райффайзен Банк Аваль та ін. (за даними прес-служби університету).

…Колонна зала північного корпусу Каразінського університету. Тут 4 квітня відбувся щорічний традиційний ярмарок вакансій, започаткований  ще у 2011-му. 60 компаній-роботодавців, учасників, справді  є рекордною кількістю, порівняно з попередніми роками. Ярмарок організував Навчальний центр практичної підготовки і працевлаштування Каразінського університету спільно зі Студією HR-рішень. Компанії заохочували студентів змістовними презентаціями своєї діяльності та перспективами кар’єрного росту, а у якості приємного бонусу пропонували розіграші призів.


 

Анастасія ЛУКАШОВА, студентка групи УГР-31 факультету МЕВ таТБ:

Сподобалося, що тут зрозуміло і конструктивно розповідають про твою можливу роль у роботі компанії, на відміну від оголошень в Інтернеті. Щирість і доброзичливість роботодавців, плюс виграний блокнот від SSA Group посприяли позитивним враженням від заходу. Однозначно з вибором місця роботи ще не визначилась, але взяла до уваги кілька компаній.

Аліна КУШНІРУК, студентка групи РР-42 факультету РБЕКС:

– Кілька років шукаю роботу за спеціальністю. Ярмарок мене запевнив, що в багатьох IT-компаніях є вакансії на посади менеджерів, які передбачають обов’язкове знання англійської мови. Тож думаю над підвищенням рівня володіння англійською, щоб потім отримати роботу, про яку давно мріяла.

Студенти та випускники поспілкувалися з роботодавцями та представниками компаній, заповнювали анкети, записувалися на співбесіди, брали участь у конкурсах та  отримували призи. Каразінці найбільше цікавилися такими професіями, як веб-розробник, менеджер з продажу, НR-менеджер, координатор з логістики, фахівець з клієнтської підтримки, веб-дизайнер, художник комп’ютерних ігор, шкільний учитель в Об’єднаних Арабських Еміратах, детектив Національного Антикорупційного Бюро тощо.

Надія РУБІНІНА.