З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ботаніки, що проходив у два етапи: теоретичний та практичний тури, виявив переможців. Каразінський університет на олімпіаді представляли студенти біологічного факультету Георгій Бондаренко, Поліна Гавриш, Дмитро Гарбуз та Юлія Лещенко, які і представили аль матер достойно. А Георгій виборов перше місце в секції «Класична ботаніка». Працює спецкор. НЕ ПРОПУСТІТЬ розмову із переможцем.