З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Традиційний конкурс «Міс Університет-2019» цього разу подарував присутнім справжнє телевізійне реаліті-шоу, де 19 яскравих красунь змагалися за серце та прихильність «Містера університет-2019». Упродовж трьох конкурсних виступів учасниці вразили своєю харизмою, грацією, чарівністю, пластичністю. Красуні розповіли про свої захоплення, розум, ерудованість. Прекрасні виступи, запальні та оригінальні хореографічні постановки у різних стилях, не залишили нікого байдужими. Що важливіше – краса чи розум. Переможницею конкурсу «Міс Університет-2019» стала учасниця від факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Анастасія СОЛОМАХА. Першою віце-міс – конкурсантку від інституту міжнародної освіти Ніколь ДУКЕ, другою віце-міс – представницю хімічного факультету Вероніка МИРОНОВУ.