Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Магістр

Майбутній магістр права

ВІД РЕДАКЦІЇ. Ярослава Олійник навчається на 5 курсі юридичного факультету. Після закінчення навчання дівчина хоче працювати адвокатом. Проте зовсім залишати університет не бажає – вступатиме до аспірантури. Декан юридичного факультет, професор Тетяна Євгеніївна Кагановська зазначає, що Ярослава була активною з першого курсу.

«Я завжди знала, чого хочу досягнути в житті. Юридичний обирала самостійно. Хоча  в нашій родині більше ніхто не працює в цій сфері», – зазначає Ярослава. З 2 курсу студентка бере участь у Міжнародному студентському саміті, де її команда завжди займає призові місця. Студентка дуже любить подорожувати. Найулюбленішим її місцем в Україні є Одеса та с. Цумань (Волинська область), в якому живе її дідусь. Ярослава об’їздила майже всю Стару Європу. Але на мапі ще є місце, яке б їй дуже хотілося відвідати – Лос-Анджелес. Участь у різноманітних наукових заходах також допомагає дівчині пізнавати Україну. Цьогоріч Дніпро запам’ятається їй не лише гарними краєвидами, а й отриманням диплому першого ступеня на V Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів» з проектом на тему «Human rights city». Разом з Ярославою честь університету захищали Марія Артамонова та Поліна Бортнік. Команду юристів тренував професор кафедри конституційного і муніципального права Віталій Олександрович Серьогін. Він також є науковим керівником Ярослави в магістратурі. Хоча вони плідно співпрацюють ще з другого курсу. Дівчина була головою профспілки юридичного факультету протягом двох років.

«За студентські роки мені найбільше запам’яталася організація заходу «Міс юридичний факультет». Приємно було спостерігати за тим, як спілкуються викладачі зі студентами. Неформальна атмосфера зближує колектив. На юридичному факультеті нам дають змогу розвиватися в різних напрямках. Загалом всі дуже дружні. Ми й випускний святкували майже всім курсом – 80 осіб», – говорить Ярослава.

Головне, що надав дівчині факультет – це любов до науки. Саме це мають розпалювати в серцях викладачі. За гарною підготовкою фахівця – майбутнє цілої держави.

Карина БОНДАР.