Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Я хочу вам сказати

Чуття єдиної родини

Доц. А. В. СМУЛЬСЬКА, учений секретар ради юридичного факультету: «Коли хочеш сформулювати думку про щось, то робиш це через призму емоцій, які супроводжували це «щось», а коли хочеш описати щось, то, як правило, шукаєш асоціації з чимось, що вже існує у свідомості співбесідника. Уже майже 15 років я працюю на юридичному факультеті Каразінського. Які емоції викликає в мене моя робота? Відповідь однозначна: на роботу, як на свято. Ви спитаєте, чому так?! А я відповім словами класика української літератури Павла Тичини – бо тут є «чуття єдиної родини». Крім того, ми (колектив юридичного – А. С.) тішимося, адже були біля витоків відродження нашого факультету в структурі Університету; разом з тим, ми є молодим колективом, тому між нами завжди панує взаєморозуміння і, що найважливіше, нашому керівникові – Тетяні Євгеніївні Кагановській усі ці роки вміло вдається поєднувати у роботі такі якості як молодість та мудрість і керувати факультетом за принципом «об’єднуй і направляй» на противагу загальновідомому «розділяй і владарюй». Це і є сучасна зміна парадигми управління, яку далеко не всі наважуються застосовувати. На тендітні плечі Тетяни Євгеніївни 15 років тому лягла відповідальність за розбудову молодого структурного підрозділу і політика нашого декана завжди полягала у єдності цілей та інтересів керівництва та колективу, адже саме продуктивний розвиток, як підтверджують приклади з історії, має місце тоді, коли є взаєморозуміння і спільні завдання. Добро породжує добро і вміле керівництво нашим факультетом є свідченням цього, адже обрана Тетяною Євгеніївною тактика взаємодії є миротворчою, базується на її лідерській харизмі і на здатності переконувати, запевняти і вести за собою колектив.

Як результат, маємо чудовий факультет та колектив!

Тож бажаю своєму факультету і всім нам нових плідних здобутків, процвітання і многая літа на благо нашої держави і української освіти і науки!»

Спільна мета

Заступник декана з навчальної роботи, Людмила Вікторівна КУЛАЧОК-ТІТОВА: «Пишаюсь приналежністю до університетської спільноти, бо маю можливість кожного дня, заходячи в аудиторію, водночас відчувати подих історії  та бачити юні обличчя студентів, що втілюють собою майбутнє та надію нашої держави. Вдячна долі, що привела мене на юридичний факультет саме в час його другого народження. Дуже ціную колектив, який єднає спільна мета,бажання розвиватися та досягати нових висот, безумовно обдарований лідер - наш декан Тетяна Євгеніївна. Нам разом довелося пройти через різні часи - і злетів, і негараздів. Та, завдяки згуртованості колективу, спільній волі до перемоги, мудрості та наполегливості нашого лідера, підтримці ректора - Віля Савбановича Бакірова, високому професіоналізму кожного із членів команди, - ми вистояли, виросли та зайняли гідне місце як серед факультетів Університету, так і серед закладів України, що готують правників».

Карина БОНДАР.