З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Недоторканий золотий запас держави – то ознака її стабільності, гарантія існування. Він оберігається пильно в добу лихоліття, забезпечує в майбутньому піднесення з руїн. Недоторканий золотий запас Каразінського університету – то його науковці й викладачі, то його студенти, адже найдорожче в житті – це саме життя, це людина, а втричі дорожча – талановита людина, яка акумулює розумову енергію, національну духовність.
Шановний першокурснику-2019! Ти став студентом кращого УНІВЕРСИТЕТУ держави, університету світового рівня із 215-річною історією. Адже у нинішньому навчальному році Каразінський святкуватиме свій 215-річний ювілей. Шановні! Відсьогодні і Ви – члени багатотисячної сім’ї інтелектуальної еліти держави, чиї здобутки широко відомі в науковому світі, чиї традиції сягають корінням у глибину віків!. Класика, що випереджає час! Це і про ВАС. Пишаймося! Шануймо! Зберігаймо! Читайте у наступних номерах розповіді наших спеціальних студентських кореспондентів про «золотий фонд університету».