Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Рейтинги. ТОП-100 України

Університет починається зі школи

За результатами ЗНО Навчально-виховний комплекс №45 «Академічна гімназія» входить до рейтингу найкращих навчальних закладів України. Лариса Олександрівна БЕСКАРАВАЙНА, директор гімназії:

− Сила у педагогічному колективі.  Перш за все, це вчителі, які працюють у школі. Прекрасні педагоги мотивують дітей. Батьки повністю підтримують педагогічний колектив. Така співпраця дорослих дозволяє отримувати результати молодшим. Сучасні методи навчання, обладнання, атмосфера комфортна психологічно. Учнів зацікавлюють та мотивують. В гімназії займаються і вихованням духовним,  і забезпеченням повноцінного фізичного розвитку учнів.  Гордість школи –  діти, звичайно, та вчителі.  Люди є гордістю школи та її найбільшою цінністю. Із  Каразінським  ми маємо угоду на педагогічну практику з багатьма факультетами університету. Влітку наші діти проходять профільну практику на фізичному факультеті. Співпрацюємо з викладачами у науковій роботі, з дітьми, зі студентами, які теж займаються з нашими учнями. Наші найкращі випускники вступають до університету, і ми їх теж мотивуємо до того, щоб вони ставали студентами класичного університету.

– Чим є для Вас ваша школа?

– Життям.

Анна УДНІКОВА.