Неділя, червня 16, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Рейтинги. ТОП-100 України

43 місце і 173 бали

ВІД РЕДАКЦІЇ: Харківський технічний ліцей №173 увійшов до рейтингу «100 найкращих шкіл України», складеному журналом «Фокус», посівши 43-є місце із середнім результатом ЗНО 173 бали. Видання розглянуло дані 3300 шкіл (125,0 тис. учнів).


С. В. СТАНКЕВИЧ, директор Харківського технічного ліцею №173:

– У школі ВСІ орієнтовані на успіх – і викладачі, і діти. У двох 11-их класах (математичному і біолого-хімічному) 11 із 43-х учнів отримали золоту медаль. Значна частина випускників – призери олімпіад, турнірів, юні науковці з МАН і навіть голова Харківської молодіжної організації учнівського самоврядування. Ми усіляко заохочуємо учнів до участі у змагальних заходах: конкурс есе з англійської мови, районний етап ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку», Шкільний чемпіонат України з інтелектуальних ігор, Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019» та інші. Наші вчителі – досвідчені професіонали, багато з яких працюють у ліцеї десятки років (наші заслужені рекордсмени за цим показником О. П. Батюк і Т. М. Кукарєкіна навчають школярів уже більше сорока років).

Тісно співпрацюємо із викладачами Каразінського: запрошуємо викладачів з факультету математики і інформатики та фізико-технічного факультету. Доц. С. О. Пославський очолює наш математичний гурток, а декан фізико-технічного факультету проф. І.О. Гірка часто відвідує наш ліцей з лекціями.

Значна частина наших випускників вступає до Каразінського. Наприклад, наш Олег Лунячик відмінно навчається на 5-му курсі фізико-технічного факультету. Я закінчила відділення російської мови і літератури філологічного факультету Каразінського. Університет залишив по собі незабутні та корисні здобутки. Бажаю випускникам реалізуватися у тій сфері, де маєте найбільший потенціал, планувати й досягати, насолоджуватися кожним кроком до омріяних кар’єрних вершин, мати щасливу сім’ю і гармонію в житті.

Надія РУБІНІНА.