Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

У Раді ветеранів університету

Звітно-виборча конференція

 

ветеранської організації Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна зібрала делегатів від усіх факультетів та структурних підрозділів – 90 осіб. Із звітами про діяльність організації виступили голова Ради ветеранської організації В.Г. Бездітко та голова ревізійної комісії Г.П. Макаренко. У обговоренні доповідей взяли участь члени Ради ветеранів університету О.В. Лебідь, А.В. Мангушев, В.В, Горобцов та інші.

Ректор, академік Віль Савбанович Бакіров відзначив, що ветеранська організація Каразінського – це найдосвідченіші та наймудріші люди, без яких університет не здатен існувати та розвиватися. Однак поки що ветерани університету, до яких він зараховує й себе, використовують потенціал свого досвіду не на 100%. Ректор наголосив на тому, що зроблено надзвичайно багато, але все ж таки треба поміркувати, як  досвід, мудрість та інтелект ветеранів використовувати більш системно та ефективно. Роботу організації ветеранів оцінено задовільною. Обрано склад ради ветеранів у кількості 15 осіб.

Карина ЧАЙКА.