Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ОСВІТИ

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ОСВІТИ

Якісну підготовку з дисциплін Зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань (ЗНО), психологічну підготовку до складання ЗНО, адаптацію до університету, знайомство з його факультетами та спеціальностями забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси для учнів 11-х класів (вечірня та недільна форми навчання), Малий каразінський університет для школярів. Завдяки роботі цих підрозділів кожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіти, якісно підготуватися до ЗНО, визначитися з вибором майбутньої професії.

Висока ефективність занять забезпечується залученням викладачів університету, які мають великий досвід роботи зі вступниками та беруть участь у розробці завдань ЗНО. Щорічно близько 300 випускників підготовчих курсів стають студентами нашого університету.

У Малому каразінському університеті щорічно понад 1200 дітей віком від 5 до 16 років протягом навчального року здобувають додаткову освіту за напрямами: комп’ютерні науки, математика, археологія, фізика, хімія, біологія, психологія, англійська, українська, німецька мови, для наймолодших діють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.

Центр довузівської освіти протягом року є Інформаційним центром приймальної комісії. Численним відвідувачам та за запитами, які надходять на електронну пошту, він надає повну інформацію щодо правил прийому в університет, факультетів та спеціальностей, а також бере участь в організації університетських заходів для школярів – олімпіад, турнірів тощо.

Наш сайт www-cdo.univer.kharkov.ua, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефони  (057) 707-52-70, (057) 707-55-26.

Доц. В. ЧЕБОТАРЬОВ, директор Центру довузівської освіти.