Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Трибуна директора ННІ КШБ

ННІ «КАРАЗІНСЬКА ШКОЛА БІЗНЕСУ»

Каразінська школа бізнесу – це інноваційний інститут славетного Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який надає високоякісну мультикультурну освіту відповідно до стандартів міжнародних асоціацій бізнес-освіти. Освітній процес забезпечує кафедра управління та адміністрування, Центр інноваційних методів освіти, Регіональний центр міжнародних проектів і програм та Каразінський центр підприємництва, крім того, менторський супровід підготовки здобувачів вищої освіти здійснює Асоціація випускників-підприємців.

У Каразінській школі бізнесу ведеться підготовка за спеціальностями 073 «Менеджмент» (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «магістр», освітньо-науковий рівень «доктор філософії») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та «магістр»). Крім того, фахівцями бізнес-школи розроблені корпоративні програми рівня MBA для середніх та великих компаній, а також короткострокові програми управлінського розвитку (тренінги) з менеджменту, бухгалтерського обліку, soft skills, управління персоналом, ділової англійської мови тощо.

Навчаючись у Каразінській школі бізнесу, студенти мають можливість ознайомитись з історією успіху відомих підприємців-практиків під час заходів “One step ahead”, отримати навички вирішення конкретних управлінських ситуацій під час заходу “Right decision”, компетенції проведення event-подій різних рівнів у ході заходу “Just do it”, можливість започаткувати та розвивати власну справу на базі бізнес-інкубатора «KBS_Start», а також реалізувати власні інноваційні задуми та проекти в рамках “Karazin Startup Week”.

З метою удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти у рамках договорів з університетами країн Європейського союзу (програма “Erasmus+”) на факультеті здійснюється обмін студентами старших курсів з університетами Європи. Також Каразінська школа бізнесу співпрацює з провідними бізнес-школами Азії.

Перевагами навчання у Каразінській школі бізнесу є зрозумілі для усього західного світу сучасні міжнародні стандарти бізнес-освіти: у бізнес-школі викладають лектори не тільки з багаторічним досвідом наукової діяльності, а також викладачі з практичними навичками ведення бізнесу, які використовують в освітньому процесі сучасні методи вирішення реальних бізнес-кейсів та залучають до нього всесвітньовідомі бізнес-симулятори, застосуються найсучасніші інформаційні технології, мультимедійне обладнання, програмне забезпечення та повністю оновлена інфраструктура.

У разі виникнення питань, будемо раді надати консультацію за телефоном 063 1111 729 чи електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті kbs.karazin.ua та у соціальних мережах facebook.com/karazinSB/ та у Instagram karazin_business_school.

Будь на крок попереду разом з Каразінською школою бізнесу!

Проф. В. АЛЕКСАНДРОВ, директор ННІ «Каразінська школа бізнесу».