Вівторок, червня 25, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Підбиваємо підсумки

Конференція Трудового колективу


У кінці календарного року у  Каразінському є традиційною. Ось і 2019 рік завершився для університетського загалу загальними зборами трудового колективу, на яких ректор академік проф. В.С.БАКІРОВ звітував про роботу університету у році, що відходив у минуле. У звіті ректора основна увага була зосереджена на зробленому. Було відзначено, що діяльність університету спрямована на реалізацію Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2025 рр. А це – збереження контингенту студентів, посилення кадрового потенціалу, фінансовий аспект тощо. І всі здобутки колективу безпосередньо пов’язані з цими планами. Стратегія розвитку – це 40 проектів за 5 напрямами: університетська наука, освітня діяльність, Каразінський університет у глобальному науковому-освітньому просторі, інфраструктура університетського життя, університетський менеджмент. Відбулося обговорення доповіді, де прозвучала позитивна оцінка зробленого за минулий рік. Ректор також запропонував відповідно до нових законів, які регламентують сферу вищої освіти, у Статуті Університету зробити редакційні правки, уточнення формулювань. Суттєвих змін текст документу не зазнав.

Про стан виконання Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2025 рр. розповів проректор, доц. А. В. Пантелеймонов. За кожним проектом визначено керівника, сформовано команду. Загалом до забезпечення виконання проектів залучено понад 220 осіб. За всіма проектами ведеться системна робота над виконанням запланованих заходів. Для загальної координації роботи у лютому 2019 р. створено Раду стратегічного планування та розвитку університету. Оскільки Стратегія розвитку розрахована на 2019-2025 рр., низка заходів уже успішно реалізована: запущено перший етап системи електронного документообігу, закуплено наукове обладнання, зокрема симулятори для оснащення симуляційного центру медичної підготовки. Про що загальноуніверситетська газети вже почала розповідати. І надалі у новому році рубрика «У руслі стратегії розвитку» постійно функціонуватиме на наших шпальтах. Будьте уважними, щоб не пропустити чогось важливого.


Про затвердження Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом університету на 2020-2024 рр., про виконання Комплексних заходів з охорони праці та техніки безпеки у 2019 р. виступив заступник голови первинної профспілкової організації університету доц. О.  В.  Лебідь.