Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Профспілка діє

 

Університет і профспілка – єдині!

ВІД РЕДАКЦІЇ. 11 лютого відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Харківського університету викладачів та співробітників. За роботу (період з 2015 по 2020 рр.) звітував голова – проф.О.Ф.ТИРНОВ.   Конференція визнала діяльність ППО успішною і провела  перевибори. Таємним голосуванням на наступні п’ять років головою профкому обрано  А. В. ГОЛТВЯНСЬКОГО, доцента кафедри молекулярної біології та біотехнології біологічного факультету.

Анатолій Володимирович – родом із Полтавської області.  25 трудових років свого життя він присвятив Каразінському університету, з них 15 років перебував і на  профспілковій роботі.  З 2004 р. обраний головою профбюро НДІ біології університету, з 2005  – член профкому університету, з 2010  – заступник голови ППО університету і член обкому, з 2015 р. – член ЦК профспілки працівників освіти і науки України.  З одного боку новообраний голова Профспілки має досвід роботи в університеті як співробітник на посадах інженера, завідувача лабораторії, заступника директора НДІ біології, доцента кафедри молекулярної біології та біотехнології, з іншого  – досвід роботи в профспілці: голова профбюро, член профкому, заступник голови профкому, член президії обласної організації профспілки, член Ради вищої школи, член Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки. Отож,  новообраний голова профкому повністю інтегрований в університетську спільноту і добре знає її життя із середини.

Анатолій Володимирович ГОЛТВЯНСЬКИЙ, голова профспілки університету:

– Університет і профспілка – єдине ціле, і завдання у нас спільні.  Програма розвитку профспілкової організації нашого університету витікає зі Стратегії розвитку університету, яка прийнята на Вченій раді та на конференції трудового колективу. Профспілкова організація без сумніву бере  участь у реалізації завдань розвитку Каразінського університету. Головне завдання – зберегти те, що напрацювали за останні 5 років і примножити позитивні досягнення. Тому ставлю в пріоритетах продовжувати ті напрямки роботи, якими опікався Олег Федорович ТИРНОВ.

Ліна ТИМАРСЬКА.