З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Професора Каразінського університету, завідувача кафедри історіографії, джерелознавства та археології Сергія Івановича ПОСОХОВА у ювілейні дні нагороджено Відзнакою «За служіння Каразінському університету»! Вихованець історичного факультету. Випускник Харківського класичного університет з Червоним дипломом, людина університетська, людина з активною громадянською позицією. Крупний учений-історик, один із лідерів університетської громади, блискучий вихователь-педагог… Автор понад 400 наукових праць, керівник 9 кандидатів наук... І все це про Сергія Івановича. Нагород у Сергія Івановича – лічити не перелічити: від університету до рівня міста, області, регіону та держави. Немає потреби їх перелічувати, бо найвища нагорода ученого завжди поруч – любов і повага людей, університетського колективу. І ось найвища відзнака Альма-матер - «За служіння Каразінському університету»! За служіння! За труд! За любов! А вона у Сергія Івановича – ВЗАЄМНА із університетом! Від щирого серця вітаємо члена Громадської ради соборного органу Каразінського газети «Харківський університет». Многая літа!