П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Дякуємо!

ПИШАЄМОСЯ!

ВІД  РЕДАКЦІЇ. Перший приклад консолідованої роботи  по боротьбі із короновірусом надало наше рідне місто:  був створений перший в Україні антикризовий штаб Харкова. До його складу увійшли О.В.Ярославський, володар і президент групи ДСН,  мер міста Г.А.Кернес і губернатор О.В. Кучер.  Штаб регулярно надає харків’янам звіти про свою роботу. Олександр Владиленович ЯРОСЛАВСЬКИЙ повідомив: «Сьогодні нам всім слід згадати, що ми ХАРКІВ’ЯНИ, СЛОБОЖАНИ. Досить лише говорити, як ми любимо Харківщину. Давайте думати  не лише про себе. Слід усім, у кого є статки, глибше засунути руки в кишені і ВІД ДУШІ дати рідному регіону допомогу! Гроші ми зберемо! Харків не залишиться без ліків і обладнання! Пенсіонери не залишаться без уваги! Я виділив 2 млн. дол.. на національну програму боротьби із страшною хворобою, і 1 млн. – для Харкова. Потрібно буде – дам ще. Джек МА привіз до України тест системи на суму 80 млн. дол….200 тис. тестів із них – на Харківщину!...»

Дякуємо, Олександре Владиленовичу! Низький Вам уклін від харків’ян і Вашого Каразінського університету, Почесним доктором якого Ви є! ВІВАТ, наш HONORIS CAUSA! ПИШАЄМОСЯ!

О. ДЕУС