Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

І знову найкращі

ВІД РЕДАКЦІЇ. Минулого року ми писали про кращу групу, нею стала група ПС-23. І сьогодні ПС-33 - краща знову. Розмова зі старостою БОГДАНОВСЬКИМ Сергієм. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Факультет психології  відзначає своє 20-річчя. Не ПРОПУСТІТЬ наш спеціальний номер, присвячений цій ювілейній даті.

- По-твоєму, чому ваша група краща?

- Щоб бути найкращою групою факультету досить бажання, яке підкріплюється мотивацією. Ми тримаємо досить активну позицію в житті факультету. Тому й  найкращі вже не вперше. Окрема подяка нашому куратору Милославській Олені Володимирівні – це  наша спільна перемога. У групі панує дружня атмосфера. Ми успішно навчаємося, багато спілкуємося, охоче допомагаємо один одному, з розумінням ставимося до оточуючого.

- Що для факультету робить група?

- Вероніка Літвякова — голова студентського наукового товариства факультету,  Ксенія Іванчиха - її заступник.  І я, ваш покірний слуга - заступник студентського декана.  Ми працюємо, щоб зробити життя кожного на факультеті цікавим, займаємося волонтерською роботою та адміністративно-господарською діяльністю…

- Як встигаєте все поєднувати?

- Правильний розклад дня, здоровий глузд та висока відповідальність – їх слід  поєднувати. Головне — любити те, чим займаєшся. Я вдячний своїй групі, куратору та кожному, хто зі мною.

Аня УДНІКОВА.