Вівторок, червня 25, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Призначення

РЄЗНІКОВ Валерій Володимирович

ВІД РЕДАКЦІЇ: У лютому Вчена рада університету обрала деканом факультету МЕВ та ТБ РЄЗНІКОВА Валерія Володимировича, кандидата  економічних наук, доцента.

У 2000 р. Валерій Володимирович із червоним дипломом закінчив економічний факультет  ХНУ імені В. Н. Каразіна. Вступив до аспірантури за спеціальністю «Економічна теорія». У 2012 захистив дисертацію. Працював заступником начальника управління персоналом університету. Здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2015 р. отримав вчене звання доцента, у тому ж році  закінчив юридичний факультет Каразінського університету за фахом «Правознавство».

З 2013 по 2014 рр. -  начальник відділу міжнародних відносин, євроінтеграції та протоколу управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин Департаменту Харківської облдержадміністрації. Сьогодні читає такі  курси як: «Дипломатичний протокол і етикет», «Дипломатична і консульська служба», «Стратегія і тактика ведення переговорів на міжнародному рівні», «Теорія міжнародних відносин». Має понад 50 наукових та науково-методичних праць, два  навчальні посібники, один підручник з грифом МОН, чотири  монографії, публікації у «Web of Science» та три  дистанційні курси.

Валерій Володимирович проходив навчання на курсах  Дипломатичної академії у Відні (Австрія), брав участь у Міжнародному Конгресі «Десять років Маастрихтському договору» м. Маастрихт (Королівство Нідерландів). Також Валерій Володимирович вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Доц. В. В.РЄЗНІКОВ, декан факультету МЕВ та ТБ:

- Вдячний університету та  колективу за те, що довірили мені таку відповідальну місію. Переконаний, що колектив зробить все можливе, щоб і надалі успішно розвивати факультет.

Юля БРЕГ.