Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Історики

 

Втратили живе спілкування

Весняний семестр 2019/20 навчального року став непростим, а скоріш – незвичним з точки зору організації освітнього процесу. Вперше ми повністю перейшли на спілкування зі студентством у дистанційному режимі. Вже перші дні роботи у такому форматі показали, що викладачі швидко змогли організувати роботу на різноманітних освітніх платформах. Студенти не тільки вчасно змогли налагодити контакт з лектором, але й, спираючись на свій досвід, допомогли зорієнтуватися з найбільш зручною формою спілкування.

Певні острахи мали місце щодо атестації бакалаврів 4-го курсу. Адже їм потрібно у незвичних умовах не тільки здати сесію, а й пройти захист кваліфікаційних робіт перед екзаменаційною комісією. Наразі ми бачимо, що погоджені та своєчасні дії викладачів факультету та самих студентів дозволять рубіжний контроль пройти вчасно.

Не зупинився і процес навчання через науку. Студенти організовано та вчасно завершили написання та захист курсових робіт. Відгуки керівників свідчать, що рівень самостійної підготовки студентів є достатньо високим.

На жаль, протягом карантинного періоду ми втратили можливість живого спілкування зі студентами – спілкування, яке допомагає розуміти проблеми молоді, орієнтуватися у їхньому світі. Проте є сподівання, що дистанційне навчання дозволить студентам більш відповідально підходити до самостійної роботи, займатися самоосвітою, більш впевнено розставляти пріоритети у підборі дисциплін за вибором, цінувати час, який вони проводять на лекціях в аудиторіях Університету.

С.КУШНАРЬОВ, заступник декана.