Вівторок, грудня 05, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Фізенерго

 

Семестр дуже цікавий

Другий семестр видався дуже цікавим! Цьогорічна весна змусила змінитися, і внутрішньо, і зовнішньо. Зараз ми повинні шукати нові можливості для спілкування та зв’язку, швидко обробляти та накопичувати нові знання, навички. На мою думку, все вдається! Більшість студентів вже змогли набрати необхідну кількість семестрових балів з усіх дисциплін і на даному етапі активно готуються до складання сесії. Невелика кількість студентів, які з технічних причин не встигли в зазначені терміни здати на перевірку деякі види робіт, зараз активно здають свої заборгованості та паралельно готуються до підсумкового оцінювання. В цілому можу сказати, що студенти навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики до майбутньої сесії готові.

Безумовно, що складнощі були. Не всі студенти мають сучасну комп’ютерну техніку вдома, не скрізь потужний інтернет. Декілька студентів були госпіталізовані з підозрою на COVID, але зараз все добре, всі здорові! Декілька студентів вимушені працювати, бо батьки втратили роботу і навчаються вечорами та на вихідних.  Викладачі працюють майже 24/7. Але усі сподіваються що це тимчасові труднощі і все буде добре. Інформація щодо проведення екзаменаційної сесії в даному форматі не викликала у викладачів нашого навчально-наукового інституту особливого здивування, оскільки ще з першого етапу подовження карантину на території України було зрозуміло, що карантинні заходи можуть торкнутися й періоду сесії. Завдяки наявності системи дистанційного навчання «Moodle» і різноманіттю сучасних засобів відеозв’язку, проведення сесії в дистанційному форматі не повинно супроводжуватися особливими труднощами. Викладачі активно адаптують свої курси в системі «Moodle» до проведення підсумкового оцінювання в дистанційному форматі.

Доц. І.ГАРЯЧЕВСЬКА, декан фізико-енергетичного.