З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Літня заліково-екзаменаційна сесія на факультеті комп'ютерних наук проходитиме в дистанційному режимі. Факультет до цього готовий, оскільки всі викладачі під час карантину проводили свої заняття в такому режимі. Студенти також готові до такого формату роботи під час сесії, бо вже пристосувалися за період карантину. На теперішній момент сесія в дистанційному режимі успішно проводиться для студентів 4 курсу.