Субота, грудня 02, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Дати. 2020

 

15 років МЕВ та ТБ

Факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу - 15 років! Символічно, що ми відзначили своє 15-річчя у рік, коли Каразінський університет відзначив 215-річчя з дня свого заснування. Після 200 років існування університету вперше було створено факультет з міжнародної діяльності. 15 років -  складний шлях, ознаменований злагодженою роботою нашого дружного колективу, справжніх професіоналів своєї справи. Цей шлях ми пройшли разом, виховали велику кількість висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють в різних куточках нашої країни та світу, прославляючи наш факультет. Факультету сьогодні є чим пишатися, бо його викладачі та студенти на базі сучасного матеріально-технічного та навчально-методичного оснащення активно беруть участь у різноманітних науково-дослідних програмах та міжнародних грантових проектах, постійно вдосконалюючи свої знання та навички. Факультет динамічно розвивається, його ядро складають 5 кафедр:  кафедра міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова,  кафедра туристичного бізнесу та країнознавства,  кафедра міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки, кафедра міжнародного бізнесу та економічної теорії,  кафедра міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи. На факультеті успішно функціонує організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу та готельно-ресторанної справи та дві лабораторії з готельно-ресторанної справи, де студенти з великим задоволенням опановують всі секрети з технології приготування різноманітних страв світу. Формула динамічного розвитку кафедр полягає у гармонійному поєднанні високого професіоналізму, колосальної працездатності, наукової компетентності та вагомим досвідом практичної діяльності понад 150 провідних фахівців, які забезпечують навчальний процес на факультеті. Ми пишаємося  нашою потужною та ініціативною студентською громадою факультету, представленою різноманітними студентськими організаціями: студентське самоврядування, студентське наукове товариство та студентська профспілка. Завдяки їхній невгамовній енергії, кожен студент може реалізувати свій творчий та науковий потенціал, сміливо долучитися до активного студентського життя, пропонуючи та реалізуючи свої власні оригінальні ідеї.

Шановні викладачі та співробітники факультету! Дорогі наші студенти та випускники! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 15 річниці факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу! Цього  чудового дня бажаємо йти тільки вперед,  до нових перспектив, планів, творчих ідей, сміливих рішень і, звичайно ж, міцного здоров’я, добробуту та добра!

Доц. В. РЄЗНІКОВ, декан МЕВ та ТБ.