З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
У травні на другому місяці карантину учасники студентського хору “Ad Libitum” Каразінського університету заспівали онлайн із колегами… В усьому світі класичне мистецтво є засобом підтримки людей. Саме в Харкові, в студентській столиці України, вперше у дистанційному форматі об’єдналися співаки хорів трьох університетів: Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Учасниками акції стали 65 студентів різних спеціальностей. Вони разом заспівали твір з опери Джузеппе Верді «Набукко», який в усьому світі вважається символом свободи. Він дає надію на повернення радості творчості та життя. Сьогодні слова твору «Полети, думко, на золотих крилах» як ніколи актуальні для кожного з нас, вважають учасники акції.