Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Сила традицій

 

Каразінському – 215!

VIVAT, UNIVERSITAS! VIVANT, PROFESSORES!

ВІД РЕДАКЦІЇ. І знову лине над красенем - головним корпусом Каразінського університету - дзвінок, сповіщаючи про початок нового навчального року! Найзаслуженіший університет України вступає у свій новий навчальний рік! Запрошуємо і Вас,  шановні наші іменинники,  дорогі першокурсники, до нашої дружної Каразінської родини! Ви переступаєте поріг найславетнішого університету держави, який входить до 500 найкращих університетів світу. Ми чекали на Вас! Ми готувалися до зустрічі з Вами урочисто і святково. Сьогодні газета Харківського університету із однойменною назвою та  із  203-річною історією вітає Вас у наших стінах! VIVAT, UNIVERSITAS! VIVANT, PROFESSORES!  Ми розкажемо Вам сьогодні в урочистий день посвяти у студенти Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна про нині і  Вашу Альма-матер, про  випускників-магістрів-2020, про те, які виклики ставить УНІВЕРСИТЕТ перед Вами,  якими професіоналами Ви станете, колись завершуючи Ваше студентство.

Ми точно знаємо, що студентські роки у стінах Каразінського принесуть Вам багато відкриттів, нових знань, незабутніх зустрічей, допоможуть зрозуміти раніше невідоме, розібратися у здавалося складному і незрозумілому. Усі дні у стінах КЛАСИКИ – адже Karazin university classics ahead of time! Каразінському – 215! - нестимуть Вам радість пізнання, щастя інтелектуального зростання. Розпочинаючи наш шлях, ваш перший рік, 2020-2021 навчальний рік, озброюємося гарним настроєм, допитливістю, наполегливістю, захопленістю, сміливістю і радістю  ПІЗНАННЯ! Перше ВЕРЕСНЯ. День Знань!  ПОЇХАЛИ!

Головний редактор  О. НЕРУХ.