Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Магістр-2020. Випускник – наша гордість!

 

Дослідження з біомеханіки

ВІД РЕДАКЦІЇ: Магістратура для шестикурсника мехмату Дмитра ПАККІ принесла зміну спеціальності та об’єкта дослідження, а також перспективну роботу. Дмитро:

– На 4-му курсі я робив дослідження з біомеханіки. Моделював кровообіг у тілі кільчастих черв’яків та п’явок. Але виявилось, ця тема не дуже актуальна, тому нині я займаюсь моделюванням кровообігу в організмі людини.  Математика – неймовірно складна наука, але при цьому і неймовірно чесна, строга і точна. На нашому факультеті єдина запорука твого успіху – завзята праця. В таких умовах виховується здорова і чесна конкуренція. А ще усі викладачі – фанати своєї справи, за що я їм надзвичайно вдячний.  Ніколи не був відмінником, але намагався тримати рівень «вище середнього». Щоб мати власний заробіток я почав підробляти. Механіка і програмування давались мені без проблем і зацікавлювали.

– Так, я працюю в IT-компанії на позиції DevOps Engineer. Тут мені стали в нагоді навички з програмування, здобуті на факультеті.

Н. ВОЛНА.