З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ: Вікторія ШЕВЧЕНКО закінчила Запорізький колегіум, обожнює вивчати іноземні мови та писати вірші. Обрала у Харківському університеті факультет МЕВ та ТБ, спеціальність «Міжнародні економічні відносини». Вікторія:
- Дарую газеті «Харківський університет» і всім абітурієнтам вірш, який народився у період вступу:
Новий навчальний рік хай принесе натхнення!
Будьте завжди в полоні мрій, надій!
Бажаю вам самоздійснення!
Підкорення усіх земних стихій!!!