З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
університету імені В.Н.Каразіна на 2019-2025 рр., Міжнародний центр мовної сертифікації факультету іноземних мов активно впроваджує в життя проект № 2.10 «Англійська мова в освітньому процесі». Так, у червні семеро студентів економічного факультету успішно склали міжнародний іспит з англійської мови Кембриджського екзаменаційного синдикату. Вони отримали міжнародні сертифікати рівня В1, В2, С1. Завдяки постійній співпраці з Кембриджським екзаменаційним центром у м. Києві наш Міжнародний центр мовної сертифікації одержав право стати постійним центром у Каразінському і у місті Харкові з підготовки низки Кембриджських міжнародних іспитів з англійської мови. У другій половині червня відбувся міжнародний іспит з англійської мови “Пірсон” рівня В2, С1. 26 викладачів і студентів міста Харкова (серед них 12 представників Каразінського) успішно склали цей міжнародний іспит: 19 осіб одержали міжнародні сертифікати з ознакою “високий рівень якості”, шестеро склали іспит на “відмінно”. Центру висловлено подяку від керівництва Міжнародного екзаменаційного центру ILAC за особливо успішне складання.
Сьогодні в центрі триває набір викладачів і студентів для підготовки до наступного іспиту PTE General у грудні 2020 р.