З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
За традицією були присвоєні найвищі для Харкова звання – Почесного Громадянина міста - найзаслуженішим нашим землякам. Цього року почесне звання було присвоєно двом Почесним докторам Харківського Каразінського університету: бізнесмену, президенту бізнес-групи «DSН» О. В. ЯРОСЛАВСЬКОМУ, голові Харківської організації Національної спілки художників України В.І. КОВТУНУ, члену національної збірної з тенісу Еліні СВІТОЛІНІЙ та директору Харківської гімназії №6 О.М. ЗУБ. На сьогодні таким званням володіють 120 найзаслуженіших харків’ян.