З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ: Захар КУЛЬЧИНСЬКИЙ – випускник Полузірського НВК, обожнює реставрувати радянську техніку та грати на гітарі. Захар обрав фізико-енергетичний факультет.
Захар:
- Я родом з Полтавської області, народився та виріс у чудовому селі Полузір'я, 11 років навчався в Полузірському НВК. Мої бали з ЗНО: математика – 179, українська мова та література – 180, фізика – 165, хімія – 188. Бали з фізики не досить високі, бо я почав вивчати цей предмет нещодавно. Окрім навчання, грав в команді КВК. Наша команда називалася «Крутони». Також обожнюю реставрувати старі двигуни. Все почалося з того, що я взяв моторолер ТМЗ "Тулица". В планах було відремонтувати двигун, але під час процесу стало зрозуміло, що для його роботи потрібні знання електроніки. Проводка, яка була в моторолері, потребувала ремонту і частини, які потрібні для роботи двигуна, не працюють. Рішення було знайдено! Я встановив магнето від тракторного пускача. Так крок за кроком почав захоплюватися фізикою.
- Що тебе мотивує працювати краще?
- Мене мотивує думка про те, що з кожним моїм звершенням світ стає трішки кращим. Мій девіз: «Ніколи немає кінця в саморозвитку!».