Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Першокурсник-2020

В КАРАЗІНСЬКОМУ З ДИТИНСТВА…

ВІД РЕДАКЦІЇ: Олександр КІЦЕНКО - першокурсник фізико-технічного факультету - закінчив Харківську спеціалізовану школу №62. Вирішив обрати фізтех після участі у Всеукраїнському турнірі юних фізиків.

Олександр:

- Каразінський університет  відвідую з першого класу: спочатку ходив на курси з математики, а у 8 класі вирішив вивчати англійську. Я неймовірно вдячний кожному викладачу. Вважаю, що головний секрет  успіху  – постійні  заняття та вдосконалення своїх знань. Я зміг скласти ЗНО з фізики на 200 балів! Обласні  олімпіади з  математики та програмування навчили швидко розв'язувати нестандартні й цікаві задачі, конкурс-захист МАН показав, що означає бути справжнім науковцем і дослідником, а заключні етапи ТЮФ тренували вести наукові дискусії та навчили доводити свою точку зору. Окрім цього, я отримав додаткові бали до ЗНО за результатами Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації в університеті з фізики, але зміг впоратися і без них.

- Ти готувався до ЗНО самостійно?

- Так. До ЗНО готуватися самому мені було не складно, бо з будь-яким запитанням я міг звернутися до батька або дідуся та отримати миттєву відповідь. Також мені допомогла література: «Повний курс шкільної фізики в тестах» автор Гельфгат Ілля Маркович, 5-томний шкільний посібник М`якішева, «Фізика. Тренувальні вправи ЗНО» Л.І.В`ялих та «Збірник задач з фізики» Савченка. Я самостійно зміг освоїти найскладніші завдання зі стереометрії.

- Твої захоплення?

- Обожнюю танцювати. Саме танці допомогли мені відволіктися від проблем та переживань під час підготовки до вступу.

Юля  БРЕГ.