З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Першокурсники групи СГ-16 соціологічного факультету, спеціальності "Реклама та зв’язки з громадськістю" розпочали свою посвяту у студенти із урочистої клятви біля Альма-матер (Північний корпус). Урочисту посвяту своїм колегам допомогли організувати другокурсники-соціологи (група СГ-27). Віриться, що народилася нова традиція посвяти першокурсників у журналісти-рекламісти та піарники на нові покоління…