З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Оригінал кириличного видання українського стародруку Тріодь пісна отримав у подарунок Каразінський університет з нагоди 215-ої річниці Харківського університету від асоціації випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Видання примірника українського стародруку Тріодь пісна (львівське видання XVII століття, друкарня Михайла Сльозки) є видатною книжковою пам’яткою національного значення. Ви можете ознайомитися з подарунком у відділі цінних та рідкісних видань ЦНБ, де він зберігатиметься…