З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Студенти Каразінського університету у липні безоплатно стали донорами плазми крові. І краплі крові допомогли пацієнтам Інституту медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор’єва Національної академії медичних наук України отримати безкоштовні ліки. Це так звані альбуміни та імуноглобуліни, зроблені з плазми крові людини. Їх вводять хворим на рак після курсу хіміотерапії для зміцнення їх імунітету. Низький уклін профспілковій організації студентів, аспірантів та докторантів Каразінського, які влаштували дану акцію!