Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Навчально-науковий інститут "Каразінська школа бізнесу""

Каразінська школа бізнесу – це інноваційний факультет славетного Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який надає практично-орієнтовану бізнес освіту відповідно до стандартів міжнародних асоціацій бізнес-освіти. Освітній процес забезпечує Кафедра управління та адміністрування, Каразінський центр підприємництва, Центр інноваційних методів освіти, Регіональний центр міжнародних проектів і програм.

У Каразінській школі бізнесу ведеться підготовка за спеціальностями 073 «Менеджмент» (програми: «Менеджмент» та «Бізнес адміністрування» освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «магістр», освітньо-науковий рівень «доктор філософії») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та «магістр»). Крім того, фахівцями бізнес-школи розроблені корпоративні програми рівня MBA для підприємців, а також короткострокові програми управлінського розвитку (тренінги) з публічних закупівель, ділової англійскої мови, soft skills тощо.

Навчаючись у Каразінській школі бізнесу, студенти мають можливість ознайомитись з історією успіху відомих підприємців-практиків під час серії лекцій “One step ahead”, яка проходить щотижня. У цих лекціях приймають участь фахівці з маркетингу, представники IT-компаній, топ-менеджери компаній PricewaterhouseCoopers Україна (PwC), АТ «ХТЗ», Vilmate, а також запрошені іноземні бізнесмени та спеціалісти з Німеччини, професори з США, Арабських Еміратів, Нідерландів та багатьох інших країн.

Щорічно проводиться конкурс студентських стартапів, під час якого студенти можуть реалізувати власні інноваційні задуми та проекти – «Karazin startup week», у якому щорічно беруть участь близько трьохсот учасників, а десять кращих команд потрапляють у фінал. Наразі серед фіналістів діє сім реальних підприємств, які створили студенти ще під час навчання та продовжують успішно розвивати і зараз.

З метою удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти у рамках договорів з університетами країн Європейського союзу (програма “Erasmus+”) на факультеті здійснюється обмін студентами старших курсів з університетами Європи (у минулому році студенти навчалися за цією програмою в університетах Ніци (Франція) та Кордоби (Іспанія)). Окрім цього у 2019 році було підписану магістерську програму подвійних дипломів, яка передбачає навчання протягом семестру та отримання диплому Університету Лілля (Лілль, Франція).

Перевагами навчання у Каразінській школі бізнесу є зрозумілі для усього західного світу сучасні міжнародні стандарти бізнес-освіти: у бізнес-школі викладають лектори не тільки з багаторічним досвідом наукової діяльності, а також викладачі з практичними навичками ведення бізнесу, які використовують в освітньому процесі сучасні методи вирішення реальних бізнес-кейсів та залучають до нього всесвітньовідомі бізнес-симулятори, застосуються найсучасніші інформаційні технології, мультимедійне обладнання, програмне забезпечення та повністю оновлена інфраструктура. Випускники Каразінської школи бізнесу втілюють власний бізнес або займають керуючі посади вже існуючих успішних підприємств.

У разі виникнення питань, будемо раді надати консультацію за телефоном 063 1111 729 чи електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  . Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті kbs.karazin.ua та у соціальних мережах Фейсбук facebook.com/karazinSB/ та Інстаграм: instagram.com/karazin_business_school/

Будь на крок попереду разом з Каразінською школою бізнесу!

Проф. В. АЛЕКСАНДРОВ, директор ННІ "Каразінська школа бізнесу"