З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
В кінці старого року відбувся урочистий випуск студентів університету онлайн. Усі бажаючі могли долучитися до перегляду події наживо на офіційних сторінках Каразінського в ютубі, фейсбуці, інстаграм…Урочисто звучить мелодія гімну студентів “Gaudeamus” у виконанні студентського академічного хору Каразінського університету “Ad libitum”. Випускників вітають ректор В. С. Бакіров, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є. І. Грицьков, Почесний доктор Харківського університету, директор Харківської обласної філармонії Ю. В. Янко. Наприкінці заходу відбулося нагородження кращих випускників за відмінне навчання, видатні досягнення в науковій діяльності, активну участь у громадському житті медалями «Талант та доброчесність».