П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Пам’ять

Геннадій Адольфович Кернес

110 тисяч  харків’ян  прийшли у грудні попрощатися із Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом, який помер після тяжкої хвороби у німецькій клініці «Шаріте» 17 грудня.  Два улюблених мери були у Харків’ян – Євгеній Петрович Кушнарьов і Геннадій Адольфович Кернес. Обидва були народними мерами. Не у кожного чиновника є таке щастя, визнання та шана людей, щоб попрощатися з ним стояли у черзі... Очевидці і старожили стверджують, що так проводжала харківська спільнота в останню дорогу лише улюбленого ректора УНІВЕРСИТЕТУ Івана Миколайовича Буланкіна… Світла пам’ять…


Геннадій Адольфович працював на благо Харкова, вкладаючи в його розвиток всі свої сили та можливості, мав величезний авторитет серед мешканців міста. Його втретє у жовтні переобрали харківці своїм лідером. Він був видатною людиною, високим професіоналом, яскравою, цілеспрямованою, мудрою особистістю, працездатність і відповідальність якої викликали щиру повагу.

 

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна висловлює глибокі співчуття рідним, друзям і колегам Геннадія Адольфовича та розділяє гіркоту непоправної втрати.