З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Напередодні Різдва у руслі акції «Віфлеємський вогонь миру» до університету завітали члени української скаутської організації «Пласт» у Харківській області, які передали нам вогонь з Віфлеєму. Лампадка горіла в Музеї історії Харківського університету упродовж доби, де кожен охочий міг запалити та передати благодатний вогонь у свої домівки. Ми всі згадуємо Віфлеємську зірку, яка сповістила про народження Христа, у дні коли віримо, що благодатний вогонь любові, миру, добра та злагоди принесе все це в нашу державу, університет, оселю. Це дійство надзвичайно зворушливе. … БОГ, це не той, хто дозволяє просити у нього всього, чого нам хочеться… БОГ – це той, хто дозволяє нам молитися з вірою, щоб ЗРОБИТИ наші прагнення дійсністю! Успіху, миру, злагоди рідному університету і всім нам у 216-му році історії Альма-матер!