П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Зимові жнива

Труднощі – технічні

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. Слово про підсумки зимової сесії Світлані Андріївні ВІРОТЧЕНКО, заступнику декана з навчальної роботи факультету іноземних мов:

«Іспити та заліки проходили в дистанційному форматі в LMS Moodle, Google Class, Google Meet та ZOOM. Результати, отримані за підсумками сесії, кращі, ніж минулого року. Більший відсоток студентів отримали відмінні оцінки. Кількість боржників менша, студентів, які перескладали екзамени, - 7 відсотків. Труднощі були здебільшого технічні, пов'язані іноді з відсутністю струму або підключенням до Інтернету, погана якість Інтернету. Загальні враження: дистанційна форма навчання, а саме проведення дистанційного підсумкового контролю не дає можливості перевірити дотримання студентами доброчесності, що й пояснює покращення результатів підсумкового контролю. Взагалі, студенти задоволені формами та якістю викладання під час дистанційного навчання. Проте, і студенти,  і викладачі з нетерпінням чекають відновлення навчання у звичному очному форматі».

Н. Волна