П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська!

Сесія через Zoom

Як завжди зимова сесія прийшла і минула у  січні вже нового 2021 року. Нині – дистанційно!  Заочники – теж студенти.  Складали заліки та іспити  і студенти заочного відділення  - журналісти  другого курсу.  Сесія і сама по собі непроста: предмети цього навчального семестру багато інформативні й тим самим складні, але водночас дуже цікаві - історія української та російської літератури, радіожурналістика, англійська мова, економіка та організація ЗМІ, інформаційні жанри; заліки з  творчої майстерні й основ підприємства (міжфакультетська дисципліна). Але ж карантин теж вніс свої корективи – заняття  проходять у Zoom, додаткові матеріали отримуємо у електронному вигляді через месенджери або ж пошту.  Складено все успішно: у більшості групи результат – “добре”. Проблеми виникли із заліком із міжфакультетської дисципліни “Основи підприємства”. Частина отримала автоматичний залік за рахунок своїх результатів з інших спеціальностей, на яких навчаються або ж навчалися, а частина виконувала завдання, щоб отримати залік. Той, хто не склав -  відправились на перескладання.

В. ГОРАК, другокурсниця відділення журналістики.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Підбито підсумки непростої зимової сесії на всіх факультетах університету. Наші кореспонденти взяли інтерв’ю у деканів з аналізом зробленого. Ексклюзивне інтерв’ю  чекайте від начальника навчальної частини Людмили Олександрівни  ІВАНЕНКО. Не ПРОПУСТІТЬ!