Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Династія

Ірина Борисівна ШРАМКО

ВІД РЕДАКЦІЇ. 22 січня  відсвяткували ювілей кандидата історичних наук, доцента, директора археологічного музею Каразінського Ірини Борисівни ШРАМКО. Ми бажаємо ювіляру міцного здоров’я, успіхів і нових наукових звершень!  Приємним сюрпризом для Ірини Борисівни буде  дана стаття-привітання.

Свій прекрасний ювілей відзначає відомий  дослідник, учений, доцент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна ШРАМКО Ірина Борисівна! Це ім'я відомого археолога завжди асоціюється із Більським городищем. Авторські роботи на древньому Гелоні Ірина Борисівна  розпочала ще в далекому 1987 р. І відтоді фактично безперервно щоліта дослідниця проводить розкопки й розвідки на території Більського комплексу. Вдумайтеся!  І так впродовж 33 археологічних сезонів!!! Найголовнішим при цьому є те, що Ірина Борисівна  на якісному рівні продовжує справу, розпочату її батьком - Борисом Андрійовичем.  Маємо численні успіхи та відкриття на Більському городищі. Впевнені, що попереду у ювіляра багато амбітних планів щодо дослідження древнього Гелону. Зробити Більськ знаним на весь світ, - такі амбітні плани її та її команди однодумців. Ми віримо, що справу, розпочату батьком,  дочка доведе до логічного завершення! Здоров'я Вам, Ірино Борисівно, та подальших успіхів у царині вивчення таємниць древнього Гелону!

Ігор КОРОСТ, директор історико-культурного заповідника "Більськ" Полтавської обласної ради