З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
про співпрацю із Сичуанським університетом науки і техніки (Китай) та громадською організацією «Український центр управління освітою і технологіями» у січні Каразінський університет підписав в онлайн-форматі. На зустрічі були керівництво обох університетів.
Громадську організацію «Український центр управління освітою і технологіями» представляв її директор Дін Шаоцзе.
Ректор академік В. С. Бакіров: ««Ця подія визначна ще тим, що відбувається під час пандемії COVID-19 у всьому світі, але переконливо демонструє наше невблаганне бажання досягти нових вершин у науці та освіті для майбутнього процвітання людства». Учасники заходу ознайомили одне одного з можливостями сторін для плідної спільної роботи. У результаті зустрічі було підписано меморандум про співпрацю.