З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Такий університетський мистецький конкурс онлайн до 216-ої річниці від дня народження кращого університету держави - Каразінського зібрав сотні шанувальників в інстаграм , фейсбук, інших соціальних мережах. Більшість сказали – правильно: «Університет і Я», а не навпаки… Це були графічні ілюстрації, малюнки, фото з університетом — обмежень не було, тільки фантазія…. Студентська рада університету та профком студентів нагородили переможців: брендовані світшоти та футболки і сумки-шопери від Каразінського.