З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
У грудні – світова наукова спільнота відзначила День Нобеля. Каразінський приєднався до цього свята, а ми - поклали квіти до підніжжя пам’ятників трьом Нобелівським лауреатам – Іллі Мечникову, Леву Ландау та Семену Кузнецю, що стоять біля Головного корпусу Харківського національного університету навпроти пам’ятника В. Н. Каразіну. Нобелівські лауреати вітають університетську спільноту з 23 квітня 2016 р., коли відбулося їхнє урочисте відкриття (див. фото). Відтоді і до сьогодні пам’ятники привертають увагу харків’ян та гостей, є незмінними героями численних фотографій. а ми Вам пропонуємо ще раз відчути гордість за наш УНІВЕРСИТЕТ!