Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Конкурс

Особисте нагородження

Конкурс до 216-ої річниці відкриття Харківського університету ректор університету, академік В.С. БАКІРОВ оголосив власноруч. Конкурс на знання вулиць та провулків, названих на честь людей, які пов’язані з Каразінським.  У конкурсі в соціальних мережах (інстаграм, фейсбук) взяли участь  понад 140 осіб. Переможцем стала випускниця факультету іноземних мов Ольга Мірошниченко. Вона живе у місті Ізюм, де викладає англійську мову.

На урочистому прийомі  ректор В.С.Бакіров та проректори А.В.Бабічев  і А.В.Пантелеймонов привітали Ольгу Мірошниченко та подарували їй подарунки: етюд народного художника України та Почесного доктора університету Віктора Ковтуна «Утро на Сумской», книгу про художника «Симфонія кольорів Віктора Ковтуна», три книги про університет: «Харківський університет і українська культура», «Класика, що випереджає час» та «Вкарбовані в літопис науки», — де і зазначені всі люди, повʼязані з Каразінським, на честь яких названо вулиці, провулки, небесні тіла, географічні об’єкти тощо, а також переможниця отримала брендований світшот, шопер та маску. Список усіх вулиць та провулків, який нараховував 89 найменувань, складено експертною комісією істориків.