З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
у Бєлграді у фіналі міжнародного чемпіонату з програмування Команда Харківського національного університету радіоелектроніки «Energy is not over» у складі Андрія Шаніна, Ігоря Баренблата та Матвія Асландукова, під керівництвом доц. О І. Вечура, покращила свій минулорічний результат: обійшла кращі команди України та Росії, увійшовши до трійки лідерів і завоювавши бронзову медаль. Вітаємо!