Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Сесія. Трибуна декана

ПРОФ. О.М. КАЛУГІН: «ТРУДНОЩІ — У ВІДСУТНОСТІ ЛАБ…»

Декан хімічного факультету, проф. О.М. КАЛУГІН надав підсумки зимових жнив: «Іспити здебільшого проходили у дистанційному форматі, але декілька іспитів ми «встигли» провести очно. Порівняно з минулим роком кількісні результати суттєво не змінились. Дещо гірше молодші курси, дещо краще старші. В середньому, з першого разу академічні заборгованості мав кожен п’ятий студент, а для 1–2 курсу — кожен третій. Труднощі, головним чином, пов’язані з проблемою набрати достатню кількість балів протягом семестру за відсутності реальних лабораторних робіт в умовах карантину. Брак практичного досвіду, «живого» спілкування не міг не позначитися на результатах, особливо це стосується першокурсників.

Сподіваємося, що складна ситуація з епідемією якнайшвидше мине, та ми зможемо працювати в більш ефективному режимі. З іншого боку, ми всі придбали неабиякий досвід роботи у критичних умовах. Особливості сьогодення вимагають від викладачів нестандартних підходів щодо навчання та оцінювання результатів».

Надія РУБІНІНА.