З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Початок весни у Каразінському ознаменувався спортивними досягненнями наших студентів!
Упродовж 22 лютого — 2 березня 2021 року в Каразінському університеті тривав запеклий спортивний челендж з волейболу в форматі 4 × 4 в межах серії змагань «Першість Каразінського університету», у яких взяли участь по 6 чоловічих та жіночих команд, загальна кількість спортсменів — 68 студентів.
Оголошуємо результати — жіночою кращою командою стала збірна «Фристайл» (Дар’я Ярковська — економічний факультет, Ангеліна Юрченко — факультет математики і інформатики, Євгенія Сафонова — філологічний факультет, Марія Маханько — біологічний факультет, Вікторія Фіцай — факультет психології та Ольга Андросова — юридичний факультет).
Срібло вибороли представниці команди «Альянс»: Марія Кіяшко та Анна Скляренко (факультет математики і інформатики), Влада Григоренко (факультет комп’ютерних наук), Марія Бредіхіна (факультет психології) та Руслана Гриценко (біологічний факультет).
Бронзові нагороди — у команди соціологічного факультету: Аліна Домніна, Олена Нікіфорова, Марина Дзиґа та Христина Неменко.
Чоловічі команди не відставали — переможцями стали студенти медичного факультету: Кирило Богданов, Дмитро Руденко, Хасан Голомі, Бахрамі Сухаі та Чажай Мартада.
Друге місце посіла команда економічного факультету: Олександр Кнуренко, Ігор Сіріца (економічний факультет), Микита Кавун (факультет комп’ютерних наук), Олег Люльчак (юридичний факультет), Денис Чепенко (соціологічний факультет).
Бронзовими призерами стали студенти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу: Антон Поляков, Микола Козир, Михайло Трищенко, Кирило Галушка та Ігор Репіхов.
Вітаємо наших спортсменів, зичимо нових перемог!