Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Колонка редактора

До побачення, Березень! Привіт, Квітень!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Отож, позаду перший весняний місяць. І не лише. Позаду вже ДВА місяці наполегливої семестрової праці. Попереду – друга половина весняного  марафону.  Квітень-травень, і … сесія 2020-21 навчального року.  Життя продовжується.  Куди прямує карантин – нам невідомо.  Відомо, що слід тримати марку. У березні ми «відзначаємо» вже РІК  ЖИТТЯ в умовах короновірусу, в умовах карантину, в умовах  надзвичайно нелегких і нікому не відомих. Класика, що випереджає Час.  Напружує всі сили і редакція  «Харківського університету».  Бо нагромаджуються проблеми не лише  творчі, а й технічні. Ви помітили, безперечно, перебої у виході номерів газети. Приносимо свої вибачення – винні нові форми оплати роботи друкарні. Все затримував нині обов’язковий  ТЕНДЕР – ворог будь-якої оперативності. Але ми  тримаємо пульс на університетському житті. У нинішньому номері, наприклад, зверніть Вашу увагу на Каразінську математичну олімпіаду школярів, на аналіз діяльності студентської профспілки року роботи на чолі із новим головою – Д.О. БОРТНИКОВОЮ,  на  ексклюзивну розповідь  автора університетської продукції  Ольги Валентинівни ТАГЛІНОЇ, доцента кафедри генетики та цитології біологічного факультету ХХІ виставки-конкурсу навчальної та наукової літератури за напрямом «Навчальна література для загальноосвітньої школи»,  на інвестиції в майбутнє, які робить провідний університет  держави у свій розвиток,  на інтерв’ю із кращим деканом кращого факультету університету доц.. О. В. МУРАДЯН,  на постійну нашу рубрику «Люди. Події. Століття.», в якій сьогодні замальовка про  незабутню університетську ЛЮДИНУ – Юрія Івановича ТЕРЕХОВА…

А ще у нас попереду ПЕРШЕ квітня. Посміхніться, будь ласка, із геніальним бароном МЮНГАУЗЕНОМ. Зустрічаємо другий місяць ВЕСНИ-2021. Будьмо везучими!

О.НЕРУХ, головний редактор