Понеділок, квітня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Весна-2021

Весна –  це стан душі…

Весна – неспокій, ніжність, свіжий подих,

Ковток води серед пустель сухих.

Весна – початок, ти – її частина.

Весна для сильних, впертих, для нових.

Олександра ЛІТВІНОВА, першокурсниця.


Це мій  вірш. Весна для когось – це лише зміна сезону та числа у календарі, для інших, як і для мене  – це певний перехід в нову якість. Втомленій осінніми та зимовими непогодами,  весіннє тепло приносить мені Радість. Весною хочеться почати змінювати своє життя... У тебе немов би виростають крила і ти летиш в оновлену частину свого життя…

… Весною оживає Природа.  Розквітають перші квіти, зеленіє трава, а на деревах з’являються  бруньки. Весна –  це стан душі. І вона почнеться лише тоді, коли ти цього забажаєш. Я взяла інтерв’ю у свого Вчителя, людини, близької для мене – у своєї вчительки біології 26-ої школи (м.Краматорськ) – Мирошниченко Олени Вікторівни, викладача біології та екології.

-  Олено Вікторівно!  Розкажіть про Весну своєї юності?

- Закінчила я Луганський національний університет імені Т.Г. Шевченка. Вчителем біології  почала працювати, коли мені виповнилося 32 роки.  Не одразу обрала Краматорську загальноосвітню школу № 26 - тут я працюю лише сім років. Всього вчителюю вже 15 років. У серці – Весна студентська!

- Вам подобається Ваша професія?

- Я люблю дітей. Я і сама у них вчуся, дізнаюсь щось нове. В мене багато талановитих учнів. Всі діти  в чомусь особливі та талановиті. Весна перш за все, викликає у мене приємні почуття: тепло, спогади, свіжість.

- Плани на цю весну?

-Через пандемію страшно щось планувати заздалегідь. Весна – це саме той час, коли є місце новим починанням.  Прекрасно виїхати кудись на природу. У ліс, наприклад.

- Бажаю вам сонячного настрою та здоров’я!

Олександра ЛІТВІНОВА, першокурсниця.