З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Минає рік нашого життя в умовах ковідного карантину. Незвичного, важкого, незручного і дуже невизначеного. Але з гордістю можна констатувати, що університетська громада Каразінського класичного УНІВЕРСИТЕТУ демонструє достойний приклад не просто переживання тяжких часів. Але й виходить ГІДНО, трудиться ефективно від кожного професора, науковця, співробітника, аспіранта й студента. Ми успішно склали весняну сесію, і про це детально писала наша газета, аналізуючи успіхи і недоліки дистанційного та змішаного навчання. Ми організовано почали новий навчальний рік – про це була розповідь цілого кольорового номеру «Харківського університету» . Ми навіть відзначили свій 216 –й рік народження. Як завжди тепло і незабутньо. А як же гідно працює університет сьогодні! Це лише здається, що університет порожній. Колектив редакції вирішив аргументувати Вам, шановні, яким напруженим ЖИТТЯМ живе університетський загал: даруємо всім університетським співробітникам робочий номер видання №8 (4138). Ми його так і назвали: «Живий Університет»! Ніякому ковіду не зламати університетський ДУХ, і працьовитість, і нашу любов до альма матер. УНІВЕРСИТЕТ ПЕРЕЖИВАВ ще й важчі часи. Переживемо і ковід! Ось наближається страшна дата – 80-річчя початку Великої Вітчизняної війни. Ми підготували серію матеріалів про бойовий шлях наших колег ветеранів, ми розповімо про діяльність Харківського університету в евакуації у далеку Кзил-Орду. Ми відкриваємо нову рубрику «Ректори університету». Не ПРОПУСТІТЬ інтерв`ю із Наталією Іванівною БУЛАНКІНОЮ, Заслуженим викладачем університету до 120-річчя знакового ректора академіка І.М. БУЛАНКІНА… Ми не пропустили ЖОДНОГО номера газети, хоча якби важко не було нам працювати в умовах карантину. Ви лише ВДУМАЙТЕСЯ: цілий календарний рік!!! Ми вдячні усім нам, дорогі колеги! Слава нам! ВІТАТ, КАРАЗІНСЬКИЙ!