З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ . Надаємо слово декану доц. І.В. ГАРЯЧЕВСЬКІЙ.
– Ірино Василівно, як зустріли весну 2021 р.?
– Особисто для мене, весна починається з мого дня народження. У цей день я підбиваю підсумки року та планую ідеї на майбутнє.
– Пам’ятаєте дерева, які саджалися всіма факультетами? Як там Ваші?
– Весна – дивовижна пора року, коли кожному живому створінню хочеться рости, розвиватися, жити. Деревця, які саджали факультетом, почувають себе добре, майже всі прийнялися.
– Які маєте весняні плани?
– Після реорганізації в навчально-науковий інститут, у нас відбулися певні зміни та зросла наукова активність наших викладачів: про це свідчить суттєве зростання наукових публікацій, які індексуються наукометричними базами «Scopus» та «Web of Science». Сподіваємося на подальший всебічний розвиток нашого навчально-наукового інституту та університету в цілому. Бажаю всім успіхів та міцного здоров’я!
– Дякуємо за розповідь про ЖИВИЙ факультет!